Titel

Waarom zijn zwarte gaten niet zwart? De onbeantwoorde vragen van de moderne wetenschap.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789035121331

Uitgever

Bert Bakker

Prijs

6,00

Bijzonderheden

2005, paperback, 357 pp., zeer goed/zgan, Verzending opengeslagen 4,00 euro, als pakket 6,35 euro

Meer info
De auteurs nemen ons mee op een zoektocht langs de onbeantwoorde vragen van de chemie, de natuurkunde, de geologie, de biochemie en de psychologie. Zo vormt dit boek een uiterst leesbare state of the art van de moderne wetenschap, leesbaar voor iedereen die geïnteresseerd is in haar grote vragen.
Afbeeldingen
Hazen, Robert M. & Maxine Singer - Waarom zijn zwarte gaten niet zwart? De onbeantwoorde vragen van de moderne wetenschap.
Hazen, Robert M. & Maxine Singer - Waarom zijn zwarte gaten niet zwart? De onbeantwoorde vragen van de moderne wetenschap.
ProvHof Haarlem

BIJ BESTELLING VAN UITVERKOOPBOEKEN VAN 1,00 TOT 3,00 EURO VERZEND IK PAS BIJ EEN BESTELLING VANAF TOTAAL € 5,00. SUPERGROTE BESTELLINGEN LIEVER OPHALEN.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ProvHof.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ProvHof
  • Na uw bestelling ontvangen u en ProvHof een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ProvHof vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ProvHof kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren