Titel
Mijn soevereine liefde
Schrijver
Tomas Lieske
Taal
Nederlands
ISBN
9789021435312
Uitgever
Querido
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2009, paperback | in goede staat
Meer info
Er was eens een man, Marnix de Veer genaamd, Hagenaar, wiskundige en instrumentenmaker. Hij kwam in 1549 in dienst van Filips II, ontmoette aan het hof Isabel Osorio, werd vlammend verliefd en raakte haar na twaalf dagen kwijt, omdat koning Felipe haar van hem afpakte.Het leven van Felipe eindigt rampzalig. Marnix is zijn geliefde nooit vergeten maar constateert ook dat hij na vijftig jaar nog steeds trouw is aan de koning. Hij voelt zelfs een ontroerende broederliefde voor deze charmeur, die met tal van vrouwen het bed deelde.
Afbeeldingen
De Leeswolf
Assen
Wij berekenen de verzendkosten zoals DHL ons berekent. Na uw bestelling informeren wij u over de kosten en verzoeken wij u vooraf te betalen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Leeswolf
- Na uw bestelling ontvangen u en De Leeswolf een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Leeswolf vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Leeswolf kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.