Titel

The New Oxford Book of English Verse (1250-1950)

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

Oxford University Press

Prijs

11,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1983, reprint, 974 pp., hardcover with slightly damaged dustjacked, fine condition

Meer info
Een paar vlekken aan de bovenkant van het boekblok. Op het schutblad vaag een stempel van The English Bookclub.
Afbeeldingen
Gardner, Helen (Chosen and edited by) - The New Oxford Book of English Verse (1250-1950)
Boekseller Bunnik

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekseller.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekseller
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekseller een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekseller vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekseller kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren