Titel
Waar gaan wij heen met het Fries?
Schrijver
Velden, Bastiaan David van der
Taal
Nederlands
ISBN
9789058500847
Uitgever
Wolf Legal Publishers, Tilburg
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2005, 565 blz. gebonden hardcover in uitstekende staat (voorin boek potloodaantekeningen)
Meer info
Het gebruik van de Friese taal in het juridische en in het bestuurlijke verkeer in de laatste twee eeuwen.Academisch proefschrift Universiteit van Amsterdam 2004.
Boekennietje
Wâlterswâld ( Wouterswoude )
Houd uw SPAM berichten in de gaten. Veel van onze correspondentie beland daar in.... helaas.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekennietje
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekennietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekennietje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekennietje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.