Titel

Boris Vian biografie

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789068014068

Uitgever

Uitgeverij De Prom, Baarn

Prijs

9,95

Bijzonderheden

1996 paperback 388 pp. Conditie: redelijk tot goed, zie foto’s. Boek kan óók worden afgehaald in Amsterdam Noord.

Meer info
Hij droomde ervan dat zijn naam zou worden gebruikt om de spelling van een woord aan te geven: de V van Vian... Het is er uiteraard niet van gekomen, maar er zijn straten naar hem genoemd, want hij is een legende: de profeet en kroonprins van Saint-Germain-des-Près, de trompetspelende ingenieur, de jazzmusicus en vriend van Duke Ellington, de dichter van 'Het schuim der dagen', de pornograaf van 'Ik zal spuwen op jullie graven', de schrijver van 'De deserteur', door Peter Blankers op de plaat vastgelegd, de artistiek directeur van Philips, de patafysicus, de hartstochtelijke voorvechter van science fiction.
Philippe Boggio, biograaf van Coluche en journalist bij het dagblad Le Monde, wilde weten wat er schuilging achter het uiterlijk van de eeuwig melancholieke jongeman. Hij ondervroeg mensen die Boris Vian persoonlijk hebben gekend: zijn broer Alain, zijn zus Ninon, zijn eerste en zijn tweede vrouw, zijn zoon Patrick, Henri Salvador, Juliette Gréco en vele anderen. Wat hij ontdekte? Een leven vol dramatische gebeurtenissen en geheimen. Veel geruchten en verdriet.
Jean Cocteau bewonderde en verdedigde hem. Malcolm McLaren van de Seks Pistols zegt van hem dat hij, met Sartre en Camus, richting aan zijn leven gaf. Raymond Queneau noemde ‘Het schuim der dagen’ de mooiste naoorlogse liefdesroman.
Boris Vian: een man en een tijdperk waaraan velen met weemoed terugdenken.
Afbeeldingen
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
Boggio, Philippe - Boris Vian  biografie
DE PAREL Amsterdam

Wil je je geld in je zak houden in plaats van uit te geven aan verzendkosten? Nou, hier is een briljant idee! We hebben een fantastisch ophaalpunt voor boeken in Amsterdam Noord. Stuur ons gewoon een e-mail om een afspraak te maken, en we zullen je de weg wijzen naar ons mysterieuze afhaaladres. Niet alleen bespaar je geld, maar je krijgt ook nog eens een avontuurlijke ervaring. Waar wacht je nog op? Schrijf ons snel!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel DE PAREL.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met DE PAREL
  • Na uw bestelling ontvangen u en DE PAREL een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE PAREL vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • DE PAREL kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren