Titel
De kat die van ansjovis hield. en vele andere katten die de krantenkoppen haalden.
Schrijver
Bluhm, Detlef
Taal
Nederlands
ISBN
9789044319514
Uitgever
The House of Books.
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2007, Gebonden met stofomslag, 111 pp. Met foto's van Isolde Ohlbaum. (naam op schutblad)
Meer info
Een bijzondere bloemlezing over de tijger in pocketformaat. Vergeet alles wat u tot nu toe over katten hebt gelezen. Tal van grappige en interessante artikelen over de felis domestica uit de internationale pers zijn hier door de auteur bijeengebracht, van achtergrondinformatie en persoonlijk commentaar voorzien. Zo wordt er bericht over katten die kinderen het leven redden, aardbevingen voorspellen, katten die dringend op dieet moeten, de inzet zijn van koddige rechtszaken, en katten die onder de meest onaangename omstandigheden weten te overleven. Detlef Bluhm heeft alle geselecteerde artikelen op hun waarheidsgehalte beproefd en daarbij vaak opzienbarende ontdekkingen gedaan. Voor alle kattenfanaten – aangevuld met betoverende foto’s van Isolde Ohlbaum. Detlef Bluhm werd in 1954 geboren in Berlijn. Hij werkte in diverse boekhandels en stichtte later zijn eigen uitgeverij. De auteur woont sinds 1975 samen met zijn katten. Op de internetsite www.detlefbluhm.de kunt u meer informatie over Detlef Bluhm, zijn katten en zijn boeken lezen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.