Titel
Had ik maar een kat gekocht
Schrijver
Marijke Höweler
Taal
Nederlands
ISBN
9029521211
Uitgever
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
in goede staat
Meer info
Het verhaal draait voornamelijk rond de korte maar zeer heftige carriere van een tweeling, Emily en Victor. De ouders van deze tweeling, die proberen het leven overzichtelijk te houden, maar daar niet erg in slagen, zijn het over een ding eens: de tweeling moet vrij en onafhankelijk kunnen opgroeien in een van alle taboes, vooroordelen, opvoedings- en onderwijsdruk bevrijde wereld. Een tragi-komisch sprookje over onze tijd, een treurig verhaal over 'moderne mensen'.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Goed Verhaal
- Na uw bestelling ontvangen u en Goed Verhaal een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Goed Verhaal vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Goed Verhaal kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.