Titel

Red Star Line Antwerpen 1873-1934.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Davidsfonds. Red Star Line Museum.

Prijs

19,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2014, 240 pagina's, gebonden, zw/w. en kleurenfoto's, 27x25x2 cm., mooi exemplaar.

Meer info
Met hun hele hebben en houden in enkele koffers,nemen miljoenen mensen vanaf 1800 de boot naar Amerika. De nieuwe wereld is het beloofde land voor wie zoekt naar geluk en een beter bestaan. Tussen 1873 en 1934 brengen oceaanstomers ongeveer twee miljoen landverhuizers, avonturiers en gelukszoekers vanuit Antwerpen naar de overkant. De overtocht begint voor heel veel mensen in de gebouwen van de Red Star Line, in de oude haven van Antwerpen. Het Red Star Line Museum en het bijbehorende boek vertellen het verhaal van miljoenen Europeanen die alles durven achterlaten en vertrekken, op zoek naar een beter leven. Het is een verhaal over hoge verwachtingen en diepe teleurstellingen, over hoop en slapeloze nachten. Je treedt in de voetsporen van mensen die je voorouders hadden kunnen zijn. Of die dat misschien ook zijn. Je reist met hen mee, van overal in Europa, met de trein naar Antwerpen, door de stad naar Amerika.
Afbeeldingen
Beelaert, Bram. (samenst.) - Red Star Line Antwerpen 1873-1934.
Famous Grauss Breda

Geachte heer, mevrouw,

Verzendkosten: in Nederland brievenbusbestelling tot 2 kilo - € 4,40 ( Track and Trace), Pakket tot 3 kg. 34x28x12 cm. - € 6,35, tot 10 kg. - € 7,45 (Track and Trace). Verzending via PostNL.

Is er na 24 uur geen reactie op uw vraag/bestelling, controleer dan A.U.B. uw spam-box.

Wegens de hoge porto- en bankkosten kunnen er helaas geen bestellingen uit de USA/Canada en U.K. meer gedaan worden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Famous Grauss.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Famous Grauss
  • Na uw bestelling ontvangen u en Famous Grauss een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Famous Grauss vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Famous Grauss kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren