Titel
Veldgids voor de natuurliefhebber. Vogels van West- en Midden-Europa.
Schrijver
Redactie
Taal
Nederlands
ISBN
9789064070733
Uitgever
Reader's Digest
Prijs
€ 8,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1982, gebonden met leeslint. oblong. 320 pp.
Meer info
Vogels van West- en midden- Europa. Het unieke van een vogel zijn zijn veren. Er zijn ook andere dieren die vliegen, zingen, een nest bouwen, eieren leggen of trekken, maar alleen een vogel heeft veren. Over de gehele wereld komen nu ongeveer 8600 verschillende vogelsoorten voor. In dit boek vindt u beschrijvingen in woord en beeld van meer dan 300 vogels, gerangschikt naar families, van primitief tot hoog ontwikkeld. Deze gids staat vol met prachtige tekeningen die in kleur zijn uitgevoerd en veel details laten zien.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.