Titel
Verzoening aan de Limpopo. Een roman uit zuidelijk Afrika. (nieuw!)
Schrijver
Verwey, Harm
Taal
Nederlands
ISBN
9789057500503
Uitgever
Tandem Felix, Ubbergen
Prijs
€ 7,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2000. Paperback, 187 pp. (Meerdere exemplaren aanwezig)
Meer info
Hechting, onthechting en de rol van het lot zijn de centrale thema's in deze roman. De sprankelend beschreven hechting van de geëmigreerde Nederlander Jehu Sonnema aan het Zuid-Afrikaanse land en zijn schier onmogelijkheid zich te hechten aan zijn geliefde vormen de rode draad van deze roman.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.