Titel
De ontsnapping / druk 1
Schrijver
Casanova, Giacomo
Taal
Nederlands
ISBN
9789025306298
Uitgever
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2005, 335 p. paperback - Als nieuw -
Meer info
Deel vier van Casanova's memoires omvat de periode 1753-1756. In juli 1753 is Casanova achtentwintig. Hij woont bij de bejaarde, aan occultisme verslaafde patricier Bragadin, die in de waan verkeert dat Casanova over bovennatuurlijke krachten beschikt. Dankzij een toelage van Bragadin en enkele vrienden kan Casanova onbekommerd leven. We lezen over zijn verhouding met de non M.M. en haar vriendin C.C., een veertienjarig meisje met wie hij wil trouwen. Dan volgen de beroemdste en spectaculairste bladzijden uit Casanova's memoires, waarin hij verhaalt over zijn arrestatie door de Staatsinquisitie van Venetie, en over zijn opzienbarende ontsnapping uit de Piombi-gevangenis.
- Dit boek kan ook afgehaald worden -
- Dit boek kan ook afgehaald worden -
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Nogmeerboeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Nogmeerboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Nogmeerboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Nogmeerboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.