Titel

Imaginaire economie Hedendaagse kunstenaars en de wereld van het grote geld

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789056624002

Uitgever

Rotterdam NAI Uitg. 2005

Prijs

10,00

Bijzonderheden

Paperback met flappen, 143 p. : ill. ; 20 cm. Zeer goed, minieme gebruikssporen aan de kaft. Serie: Fascinaties, 14.

Meer info
Dit boek gaat over de wijze waarop hedendaagse kunstenaars economische processen verbeelden. Hedendaagse kunstenaars laten zich niet alleen in de media uit over de markt of subsidiestelsels. Ook in hun werk analyseren en parodiëren zij economische mechanismen. Het boek laat zien dat deze economisch geïnspireerde kunst opgevat kan worden als een bron van kennis over onze markteconomie. Vandaar de term imaginaire economie: kunstenaars leveren met hun werk een alternatief voor het eenzijdige, neoliberale discours uit de economische wetenschap en in de media. Het boek geeft een beknopt historisch overzicht van zulke kunst. Verder laat het zien dat kunstenaars de economie soms kritisch, dan weer kritiekloos benaderen. Andere kunstenaars portretteren de economie als een spel. Recensie in: Boekman.17(2005)64(najaar.119-120)
Afbeeldingen
Velthuis, Olav - Imaginaire economie Hedendaagse kunstenaars en de wereld van het grote geld
Antiq. Digitalis Amsterdam

Bestellingen in Nederland boven €50 verzenden wij gratis naar een PostNL-afhaalpunt! Pakketpost naar Belgie versturen wij standaard naar een afhaalpunt bij u in buurt. U betaalt via bankoverschrijving of via PayPal. Onder voorbehoud van eerdere verkoop op markten of via andere websites.
Geen factuur ontvangen? Kijk vooral ook even in uw spam-box!
Retourneren: u heeft het recht om het bestelde boek te retourneren binnen 14 dagen. Gelieve daarvoor contact met ons op te nemen via email. Indien het geleverde boek niet conform de omschrijving is zal het totale bedrag worden geretourneerd (boek + verzendkosten). In andere gevallen wordt de kostprijs van het boek geretourneerd. De kosten van de retourzending zijn voor de koper, tenzij anders overeengekomen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Antiq. Digitalis.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Antiq. Digitalis
  • Na uw bestelling ontvangen u en Antiq. Digitalis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Antiq. Digitalis vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Antiq. Digitalis kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren