Titel

Wim van Osselen, zakelijk directeur Gispen 1932-1949

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

978908318955

Uitgever

Stichting Gispen Collectie 2021

Prijs

14,95

Beschikbaar

246 exemplaren

Bijzonderheden

88 pagina's, rijk geillustreerd, nieuwstaat

Meer info
In 1932 kreeg de firma Gispen een tweehoofdige leiding. Willem Hendrik Gispen die het bedrijf in 1916 startte, was volgens zijn investeerders niet zakelijk genoeg om de onderneming door de crisis van de jaren 1930 te loodsen en voor faillissement te behoeden. Onder druk van zijn geldschieters ging W.H. Gispen akkoord met de aanstelling van ir. Wim van Osselen als zakelijk directeur naast zichzelf. In 1949 eindigde de leiding van het tweemanschap in onenigheid. Willem Gispen besloot zich voortijdig uit zijn eigen bedrijf terug te trekken om samen met een neef een nieuw bedrijf op te richten. Wim van Osselen zette zijn bedrijfsvoering succesvol voort tot hij in 1967 met pensioen ging.
In Wim van Osselen, Zakelijk directeur Gispen beschrijft Wouter Kuijl (1995) wat zich in de jaren 1932-1949 tussen W.H. Gispen en W. van Osselen heeft afgespeeld met betrekking tot de bedrijfsvoering van Gispen.
Afbeeldingen
Wouter Kuijl - Wim van Osselen, zakelijk directeur Gispen 1932-1949
Gispen Collectie Culemborg

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Gispen Collectie.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Gispen Collectie
  • Na uw bestelling ontvangen u en Gispen Collectie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gispen Collectie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Gispen Collectie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren