Titel

Neunundneunzig gedichte

Schrijver
Taal

Duits

Uitgever

Reclam,

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1977, paperback ( 10,5 x 17,5 x 0,9 cm )

Meer info
Conditie : goed - zachte kaft - 125 pag. - met de hand in het Papiamento en Duits geschreven berichten en/of commentaren op de lege eerste en laatste pagina’s - ophalen in Heerenveen mogelijk.
Afbeeldingen
Ringelnatz, Joachim - Neunundneunzig gedichte
eye 4 you Heerenveen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel eye 4 you.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met eye 4 you
  • Na uw bestelling ontvangen u en eye 4 you een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van eye 4 you vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • eye 4 you kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren