Titel

Stijlicoon / Angie wil het maken in de modewereld van New York

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021809465

Uitgever

Luitingh Sijthoff

Prijs

3,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2015, 333 blz. afm. boek: 14x21,5x3cm, paperback, boek is als nieuw, geen gebruikerssporen

Meer info
Angie wil het maken in de modewereld van New York

Diep van binnen is de wilde Angie superromantisch, maar vanbuiten is ze cool. Ze is dol op mode en droomt van een baan bij een gerenommeerd ontwerper. In het echte leven werkt ze in een grote kledingzaak.

Angie heeft een rijke vriend die haar altijd meeneemt naar exclusieve feesten, dure jachten en hipsterbars. Maar die vriendschap blijkt gebaseerd op drijfzand... Er móét iets veranderen in haar leven...

Langzaam ontdekt Angie wat ze écht wil - en vindt ze een crazy little thing called echte liefde.
Afbeeldingen
Burgess, Gemma - Stijlicoon / Angie wil het maken in de modewereld van New York
Burgess, Gemma - Stijlicoon / Angie wil het maken in de modewereld van New York
Postert Posterholt

Nadat uw bestelling bij ons binnen is gekomen ontvangt u van ons een mailtje met de hoogte van de verzendkosten en ons rekeningnummer. Zodra wij uw betaling hebben ontvangen zal de bestelling worden verstuurd.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Postert.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Postert
  • Na uw bestelling ontvangen u en Postert een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Postert vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Postert kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren