Titel

Inventur / Art in Germany, 1943-55

Schrijver
Taal

Engels

ISBN

9780300229202

Uitgever

Yale University Press

Prijs

21,50

Bijzonderheden

Licht beschadigde omslag, 2018, 430pp, Gebonden

Meer info
Met een titel ontleend aan een gedicht uit 1945 van Gunter Eich, biedt dit belangrijke boek een frisse kijk op een grotendeels over het hoofd geziene verzameling van werken - sommige hier voor het eerst gepubliceerd - en is een waardevolle bijdrage aan ons begrip van de 20ste-eeuwse Duitse kunst. Terwijl Duitsland een periode van intense fysieke en morele inventarisatie doormaakte in de nasleep van de Tweede Wereldoorlog, reageerden de kunstenaars van het land met het maken van zeer beladen werken en het aangaan van verhitte debatten
over de kunstpraktijk en de relatie daarvan met het opnieuw vestigen van een nieuwe nationale identiteit.
Afbeeldingen
Roth, Lynette - Inventur / Art in Germany, 1943-55
Parimar Boeken Rotterdam

Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Parimar Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Parimar Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Parimar Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Parimar Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Parimar Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren