Titel

Morf # 15 Toekomst

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789490167042

Uitgever

Premsela Nederlands instituut voor design en mode

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2011, 191pp, tijdschrfit gebonden Cover: Vittorio Garatti, kostuum voor balletschool in Havanna / Aldo Ballo 1981

Meer info
Morf is een onafhankelijk tijdschrift voor vormgeving dat tussen 2004 en 2013 tweejaarlijks door Premsela uitgegeven werd. Morf wil studenten vormgeving stimuleren na te denken over hun van en hun toekomstige plaats daarin.
Afbeeldingen
 - Morf # 15 Toekomst
 - Morf # 15 Toekomst
Viktor van der Kroon Amsterdam

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Viktor van der Kroon.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Viktor van der Kroon
  • Na uw bestelling ontvangen u en Viktor van der Kroon een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Viktor van der Kroon vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Viktor van der Kroon kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren