Titel

Alles goed?

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789041422378

Uitgever

Anthos

Prijs

2,00

Bijzonderheden

2013, paperback met flappen. 119 pag. Leesexemplaar. In goede staat.

Meer info
Dublin, 2010. Cian Hanahoe krijgt voorzichtig zijn leven weer op orde nadat zijn vrouw Aifric hem heeft verlaten. Na een `voorval is hij vijf weken opgenomen geweest in een ziekenhuis en hij heeft net zijn werk op de bank hervat. Op een dag krijgt hij een telefoontje van een vrouw uit Londen, Catherine Dwyer, die op zoek is naar een schilderij dat in het bezit van de bank moet zijn. Ze spreken af en alhoewel ze erg verschillend zijn, ontstaat tussen hen een haast vanzelfsprekende vriendschap. Ze ontmoeten elkaar steeds vaker en hun relatie wordt intiemer. En dan komt Cian onverwacht op straat zijn ex-vrouw Aifric tegen, die inmiddels is hertrouwd en een kind heeft wat hun samen nooit is gelukt
Alles goed? blinkt uit door O Connors vermogen personages te creëren van vlees en bloed, die ondanks hun onvermogen proberen er het beste van te maken.
Afbeeldingen
O'Connor, Joseph - Alles goed?
O'Connor, Joseph - Alles goed?
Lorem ipsum Leek

Wanneer uw bestelling niet door uw brievenbus past wordt het pakket verstuurd naar het dichtstbijzijnde DHL-Parcel punt.

Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lorem ipsum.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lorem ipsum
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lorem ipsum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lorem ipsum vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lorem ipsum kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren