Titel

Ars Aequi - Juridisch studentenblad

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Ars Aequi

Prijs

100,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

In nette staat en compleet

Meer info
Jaargangen 2000 - 2011 van het maandblad. Deels gebonden in 8 groene hardcovers. Jaargang 2006, 2009, 2010 en 2011 zijn los. Jaargang 2008 zit in een tijdschriftenstandaard. Inclusief katerns. Geen aantekeningen of markeringen in de bladen. Deze gehele serie wordt in 1x te koop aangeboden.
Afbeeldingen
 - Ars Aequi - Juridisch studentenblad
Felix's boeken Valkenburg ZH

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Felix's boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Felix's boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Felix's boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Felix's boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Felix's boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren