Titel

Lucky Luke - Jesse James

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9782884713870

Uitgever

Dragaud

Prijs

5,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2019, 48pp, paperback

Meer info
Jesse James is helemaal onder de indruk van Robin Hood, en op een gegeven moment besluit hij de Robin Hood van het wilde westen te worden. Al gauw heeft hij een probleem: de armen aan wie hij het geld heeft gegeven, dat hij van de rijken heeft gestolen, zijn daardoor rijk geworden, en moeten dus weer bestolen worden … Jesse's broer Frank heeft de oplossing: hou het geld zelf!
Afbeeldingen
Morris & Goscinny - Lucky Luke - Jesse James
De Letter Goes

Beste koper,

Alle boeken die ik hier plaats zijn in redelijke tot goede staat maar ze zijn wel gelezen! Het kan zijn dat delen van een rug of kaft door licht verschoten zijn.
Bestelt u meerdere boeken dan maak ik daar één pakket van wat de verzendkosten aanzienlijk drukt.
Kan de verzending middels een brievenbuspakketje dan scheelt dat ook weer.
Verzending vindt plaats na ontvangst van de betaling.
Eenmaal gekocht blijft gekocht.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Letter.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Letter
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Letter een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Letter vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Letter kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren