boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Je kent wie je bent. De verborgen kracht van relatie netwerken

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789041701268

Uitgever

Rainbow

Prijs

6,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1999, 2e dr., 206 pp., pocket. NIEUWSTAAT

Meer info
Nieuwstaat.

Recepties, borrels en sportdagen zijn belangrijker dan ooit in netwerkend Nederland. Een goed relatienetwerk bespaart veel tijd en levert een hoog rendement, terwijl het lobbyen en vriendjespolitiek overbodig maakt. Je kent wie je bent is een praktische gids vol nuttige tips en vermakelijke anekdotes die illustreren hoe het moet -en vooral hoe het niet moet.

Jos van Hezewijk maakte naam als onderzoeker van Nederlandse topelite en is actief als adviseur voor 'networking-management'. Marcel Metze is research-journalist en schreef onthullende boeken over Philips, de banken en het CDA.
Afbeeldingen
Hezewijk, Jos van, MarcelMetze - Je kent wie je bent. De verborgen kracht van relatie netwerken
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren