Titel

Met afgewend hoofd

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029020343

Uitgever

Meulenhoff, Uitgeverij

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Uitgegeven in 1986 / Pagina’s 105 / Paperback / Ex-Libris op binnenpagina. /

Meer info
Een man wordt bestormd door beelden en flarden van herinneen aan ringen aan zijn kinderjaren de korte tijd dat hij lesgaf op een middelbare school. Relaties van velerlei aard; vooral die tot zijn vader, zijn oudere broer en diens vrouw, hebben invloed op hem gehad, maar hij lijkt niet ouder te worden. Het leven heeft hem in zekere zin onberoerd gelaten. Toch roepen de beelden een steeds dwingender vraag bij hem op: wat is de oorzaak van zijn vreemde ziekte die voor artsen, psychiaters en andere hulpverleners ongeneeslijk bleek? Geleidelijk aan sluipt de dood in vele gedaanten binnen: het sterfbed van zijn moeder, de verdrinkingsdood van een schoolvriendje en het gruwelijke ongeluk van zijn poes dat zich voor zijn ogen heeft afgespeeld. Is hij bij machte zijn leven te veranderen of ontbreekt hem de kracht om op de stemmen aan zijn bed te antwoorden? Op ingenieuze wijze, in wisselend tijds- en verhaalperspectief,
en met krachtige natuurbeelden die inspelen op de stemmingen van de hoofdpersoon, reconstrueert Jan Siebelink in Met afgewend hoofd een leven in afzijdigheid.

Met deze novelle keert Jan Siebelink (Velp, 1938) terug tot de schrijfwijze die de novelle Oponthoud (1979) tot zo'n opvallen- de verschijning maakte. Recent verschenen van hem de roman De hof van onrust en de bundel met portretten en gesprekken De prins van nachtelijk Parijs.
Afbeeldingen
Siebelink, an - Met afgewend hoofd
De Letter Goes

Beste koper,

Alle boeken die ik hier plaats zijn in redelijke tot goede staat maar ze zijn wel gelezen! Het kan zijn dat delen van een rug of kaft door licht verschoten zijn.
Bestelt u meerdere boeken dan maak ik daar één pakket van wat de verzendkosten aanzienlijk drukt.
Kan de verzending middels een brievenbuspakketje dan scheelt dat ook weer.
Verzending vindt plaats na ontvangst van de betaling.
Eenmaal gekocht blijft gekocht.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Letter.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Letter
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Letter een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Letter vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Letter kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren