Titel
Zeerovers bij Labrador / druk 1
Schrijver
Catherall, Arthur
Taal
Nederlands
ISBN
9789010022684
Uitgever
RBI
Prijs
€ 2,45
Bijzonderheden
Tweedehands, 1979, 150 p., paperback
Meer info
De jonge stuurman Jud Barnet en de Schotse machinist McDougal beleven een zenuwslopend avontuur wanneer hun schip door een bende zeerovers wordt gekaapt. Zij worden gedwongen voor de gangsters te werken, maar de andere bemanningsleden worden zonder meer op de woeste en verlaten kust van Labrador aan hun lot overgelaten. Met zijn tweeen nemen zij het nu tegen de gangsters op. Met hun schuit, die in de pers inmiddels al 'het spookschip Gulfoss' wordt genoemd, moeten zij heel wat moeilijkheden overwinnen in de onmogelijke strijd tegen de bende van Bosten.
lichte gebruikssporen, naam van de bezitter van het boek op eerste pagina.
lichte gebruikssporen, naam van de bezitter van het boek op eerste pagina.
Afbeeldingen
Parimar Boeken
Rotterdam
Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Parimar Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Parimar Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Parimar Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Parimar Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.