Titel
Wat er zoal komt kijken bij het zien
Schrijver
Agnes de Wit
Taal
Nederlands
ISBN
9789072600134
Uitgever
De Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag
Prijs
€ 8,95
Bijzonderheden
1997, 140 pp, gebonden. Boek kan óók worden afgehaald in Amsterdam Noord.
Meer info
Handboek dat een bijzonder bruikbare en toegankelijke inleiding in de problematiek van waarneming, kunst en illusie geeft. Een paar pagina's hebben een vouw (ezelsoren), Conditie: goed, zie foto's.
Afbeeldingen
DE PAREL
Amsterdam
Wil je je geld in je zak houden in plaats van uit te geven aan verzendkosten? Nou, hier is een briljant idee! We hebben een fantastisch ophaalpunt voor boeken in Amsterdam Noord. Stuur ons gewoon een e-mail om een afspraak te maken, en we zullen je de weg wijzen naar ons mysterieuze afhaaladres. Niet alleen bespaar je geld, maar je krijgt ook nog eens een avontuurlijke ervaring. Waar wacht je nog op? Schrijf ons snel!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met DE PAREL
- Na uw bestelling ontvangen u en DE PAREL een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE PAREL vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- DE PAREL kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.