Titel

Eindhoven tussen gloeikouske en gloeilamp

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023303480

Uitgever

Kruseman, Den Haag

Prijs

3,00

Bijzonderheden

1976, gesigneerd door Karel Vermeeren

Meer info
Het hardcover boek 'Eindhoven tussen gloeikouske en gloeilamp' uit 1976, geschreven door de bekende Eindhovense kunstenaar en tekenleraar Karel Vermeeren (1912-1998). Het boek gaat over Eindhoven in de 19e eeuw, voordat Philips kwam. Met vele bijzondere 19e-eeuwse foto's van Eindhoven.Het boek verkeert in nette, maar gelezen staat en is bovendien gesigneerd door Karel Vermeeren: 'Gesigneerd in het hart van de stad van mijn hart" (november 1976).
Afbeeldingen
Vermeeren, Karel - Eindhoven tussen gloeikouske en gloeilamp
Vermeeren, Karel - Eindhoven tussen gloeikouske en gloeilamp
Vermeeren, Karel - Eindhoven tussen gloeikouske en gloeilamp
Vermeeren, Karel - Eindhoven tussen gloeikouske en gloeilamp
Eindhoven boek&prent Eindhoven

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Eindhoven boek&prent.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Eindhoven boek&prent
  • Na uw bestelling ontvangen u en Eindhoven boek&prent een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Eindhoven boek&prent vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Eindhoven boek&prent kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren