Titel

Herman - Kijken, knijpen, voelen, ruiken, proeven, koken en eten

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Kosmos Uitgevers Utrecht/Antwerpen

Prijs

8,95

Bijzonderheden

2007, gebonden, hardcover, z.g.a.n., ongelezen, veel mooie foto's, 223 blz.

Meer info
Formaat: 25x19,5x2,5 cm. Het gebruik van je zintuigen is belangrijk bij het herkennen van kwaliteitsproducten. In dit boek leert Herman den Blijker je te kijken, knijpen, voelen, ruiken, proeven, koken en eten. Mooie producten staan altijd aan de basis van Hermans gerechten. Als je de juiste bereidingstechniek toepast, haal je het maximale uit ingrediënten. De ruim vijftig recepten uit dit boek laten zien hoe.
Herman neemt je in zijn zoektocht naar de betere ingrediënten mee naar onder meer New York, Wanneperveen, Marseille, Colijnsplaat, Italië, de Champagne en de Bourgogne. Hij laat je kennismaken met topvis, gerijpt vlees, sappige lammetjes en bloedgezonde groenten.
Herman kookt in dit boek samen met zijn koks en praat met kreeftenvangers, vishandelaren, wijnboeren, slagers, vleesfokkers, groentetelers, vissers, messenmakers, poeliers en olijfpersers. Allen kiezen zonder compromis voor de hoogste kwaliteit.
Afbeeldingen
Blijker, Herman den - Herman - Kijken, knijpen, voelen, ruiken, proeven, koken en eten
De Kookboekshop Dinxperlo

Standaard is de verzending via PostNL. Op verzoek ook mogelijk via DPD of DHL.
Bij bestellingen in één keer van totaal meer dan 35 euro, geen verzendkosten. Ongezien een boek bestellen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Bij voorbaat dank voor uw vertrouwen.
SOMS KOMEN ONZE BERICHTEN IN DE SPAM-BOX TERECHT.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Kookboekshop.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Kookboekshop
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Kookboekshop een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Kookboekshop vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Kookboekshop kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren