Titel
Provence / druk 1/ Koken in Frankrijk
Schrijver
Doncarli,Alexandra
Taal
Nederlands
ISBN
9789070485900
Uitgever
Lantaarn B.V.
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
Nederlandse uitgave van Time Lifeboeken 1991
Meer info
Koken in Frankrijk is een lofzang op het beste dat de verschillende regionale keukens van dit prachtige land te bieden hebben.. Het wijdt u in in de geheimen van een kookkunst waarvan de haute cuisine slechts één van de vele uitingen is.
Prima staat.
Prima staat.
Afbeeldingen
Opruimertje
StNiklaas
Aangezien wij vanuit Belgie verzenden kunnen wij geen vaste verzendkosten aangeven. Wij zoeken samen met de koper naar de voordeligste en door de koper aangegeven verzendmethode (bestelling aan huis, ophaalpunt, enz). Wij verzenden steeds zo goedkoop en vlug mogelijk. Indien u wenst kunt u natuurlijk ook het boek of de boeken komen afhalen in Sint-Niklaas na afspraak.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Opruimertje
- Na uw bestelling ontvangen u en Opruimertje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Opruimertje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Opruimertje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.