Titel
Koninkrijk in de wolken - Een jaar in Buhtan
Schrijver
Das, Britta
Taal
Nederlands
ISBN
9789048000388
Uitgever
Sirene
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2008, 3e druk, paperback, keurig exemplaar, geen leesvouwen, lijkt nog ongelezen, rechte rug, lichte gebruikssporen, foto=boek
Meer info
In Koninkrijk in de wolken: Mijn jaar in Bhutan beschrijft Britta Das met veel inlevingsvermogen de schoonheid van Bhutan, zijn eeuwenoude tradities en de lotgevallen van zijn inwoners.”
Ophalen in Middelburg (Zeist of Rotterdam in overleg). Opsturen kan ook (vanaf €3,60).
4e boek gratis.
Afbeeldingen
deboekvink
Welkom in mijn boekwinkeltje!
voor de meeste boeken geldt: 4e boek* gratis
* Bij aankoop van 4 boeken is het boek met de laagste prijs gratis.
FOTO = BOEK
Portokosten:
De boeken worden verzonden met track & trace via: Post.nl brievenbuspakje maximaal 38 x 26,5 x 3,2 cm voor € 3,95.
Post.nl klein pakket t/m 3kg naar uw woonadres €6,50
Post.nl klein pakket t/m 3kg naar een afhaalpunt €6
DHL pakket naar uw woonadres in Nederland voor € 7. DHL pakket naar een servicepunt in Nederland voor € 4,50. Boven de € 40,00 gratis verzending (naar DHL servicepunt in Nederland)
Voor België: DPD klein pakket t/m 3 kg €7,80.
Jan Verjaal, Lodo van Hamelstraat 15, 4333CR Middelburg.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met deboekvink
- Na uw bestelling ontvangen u en deboekvink een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van deboekvink vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- deboekvink kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.