Titel
Een zusje uit een vliegtuig
Schrijver
Bottinga, Guido
Taal
Nederlands
ISBN
9789056378608
Uitgever
Lemniscaat
Prijs
€ 4,40(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2007, 2e druk, gebonden, nagenoeg nieuw ongelezen exemplaar. foto=boek
Meer info
Guido Bottinga beschrijft hoe adoptie kan gaan; het moment dat Tjebbes moeder een geheimzinnige brief krijgt die de komst van Yu-lin aankondigt, hoe Tjebbe haar mist als ze twee weken naar China gaat, en de dag dat ze met Yu-lin in haar armen het vliegtuig uitstapt. Dan begint de moeizame, maar ook leuke periode dat Yu-lin moet wennen aan haar nieuwe gezin. Bottinga heeft zelf een kindje geadopteerd, dus hij weet waar hij over schrijft. Hij maakt van Tjebbe een lief, grappig en vooral écht jongetje. Tjebbe is hartstikke blij met zijn zusje, maar soms ook boos en verdrietig. Hij vindt het maar stom dat ze in het begin niet met hem wil spelen. En hij snapt niet dat zijn ouders alleen aandacht voor haar hebben. Maar dat verandert en Tjebbe vindt Yu-lin steeds leuker.
‘Een zusje uit een vliegtuig' is een heerlijk boek vol (voorlees-)verhalen die niet alléén over adoptie gaan. Je leest ook over het kerstspel waar Tjibbe aan meedoet op school, en hoe stoer hij mee voetbalt op zijn eerste training op de voetbalclub. Je weet niet precies hoe oud Tjebbe is; dat maakt het boek goed om voor te lezen én zelf te lezen. En de illustraties van Marije Tolman passen perfect bij het verhaal.
Anders is ‘Met het vliegtuig geboren'. Sinta wordt geadopteerd uit een ver land. Terwijl je ‘Een zusje uit een vliegtuig' door de ogen van Tjebbe beleeft, lees je hier vanuit Sinta. Ze vindt haar nieuwe omgeving maar gek. Zo heeft ze een kamer helemaal voor zichzelf! En Sinterklaas, dat is vast haar opa! Hij komt toch ook uit een ver en warm land?
Ophalen in Middelburg (Zeist of Rotterdam in overleg). Opsturen is uiteraard ook mogelijk (vanaf €3,60).
4e boek gratis.
Afbeeldingen
deboekvink
Welkom in mijn boekwinkeltje!
voor de meeste boeken geldt: 4e boek* gratis
* Bij aankoop van 4 boeken is het boek met de laagste prijs gratis.
FOTO = BOEK
Portokosten:
De boeken worden verzonden met track & trace via: Post.nl brievenbuspakje maximaal 38 x 26,5 x 3,2 cm voor € 3,95.
Post.nl klein pakket t/m 3kg naar uw woonadres €6,50
Post.nl klein pakket t/m 3kg naar een afhaalpunt €6
DHL pakket naar uw woonadres in Nederland voor € 7. DHL pakket naar een servicepunt in Nederland voor € 4,50. Boven de € 40,00 gratis verzending (naar DHL servicepunt in Nederland)
Voor België: DPD klein pakket t/m 3 kg €7,80.
Jan Verjaal, Lodo van Hamelstraat 15, 4333CR Middelburg.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met deboekvink
- Na uw bestelling ontvangen u en deboekvink een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van deboekvink vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- deboekvink kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.