Titel

Het journaal van Bontekoe

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789060119471

Uitgever

Walburg Pers

Prijs

19,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1996, linnen gebonden zonder stofomslag, 304pp, mooi exemplaar, 25x18cm

Meer info
Ofte gedenckwaerdige beschrijvinghe vande Oost-Indische reyse van Willem Ysbrantsz. Bontekoe van Hoorn.
Willem IJsbrantszoon Bontekoe (Hoorn, 1587 – aldaar, 1657) was een Hoorns schipper en koopman. Hij is tot op de dag van vandaag bekend door zijn verslag van een reis naar Oost-Indië in opdracht van de Vereenigde Oostindische Compagnie (VOC). Het in het Nederlandse taalgebied populaire journaal is veelvuldig heruitgegeven. Johan Fabricius verwerkte het in zijn in 1924 uitgegeven jeugdroman De scheepsjongens van Bontekoe.
Afbeeldingen
VERHOEVEN, Garrelt - Het journaal van Bontekoe
Boekhandel Bloks Zwolle

Indien de bestelling NIET door de brievenbus past en je woont MINDER dan 1 kilometer van een DHL access point dan verzenden wij de bestelling naar dit DHL access point.

Mocht je het boek toch direct naar het opgegeven adres gestuurd willen hebben geef dit dan aan bij de opmerkingen.

Nederland brievenbus: €4,99
Nederland pakket: €6,99
België €10,00
Europa 1 €17,50
Europa 2 €22,50
Rest of the world €55,00

Fysiek adres:
Boekhandel Bloks
Papenstraat 6 8011PL Zwolle 06-25298470
Openingstijden: Donderdag t/m zaterdag van 11:00-17:00

Alle boeken van Boekhandel Bloks

Deze boekwinkel is aanwezig op de boekenmarkt in Thorbeckegracht Zwolle op 07-06-2026


Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekhandel Bloks.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekhandel Bloks
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekhandel Bloks een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekhandel Bloks vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekhandel Bloks kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren