Titel

De geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog 1939-1945 Van de aanleiding tot de overwinning op Japan

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Rebo Productions, Lisse

Prijs

5,00

Bijzonderheden

1995, gebonden met stofomslag, boekblok iets verkleurd, verder in prima staat, 256 blz.

Meer info
Formaat: 24x16,3x3 cm. Bijna niemand kan een volledig onbevooroordeelde visie hebben op de oorzaken, het verloop en de nasleep van de Tweede Wereldoorlog, noch op de manier waarop deze onderwerpen in één boek uiteengezet zouden moeten worden. In dit uiterst leesbare boek, geschreven in een stijl die de gebeurtenissen en personen uit deze jaren van ontreddering scherp in beeld brengt, geeft de auteur vanuit zijn positie van neutrale toeschouwer met kennis en overzicht achteraf een evenwichtig verslag van de militaire acties, het leiderschap en de karakters van de belangrijkste leiders en strijders.
Afbeeldingen
Matanle, Ivor - De geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog 1939-1945 Van de aanleiding tot de overwinning op Japan
De Boekenetalage Dinxperlo

Standaard is de verzending via PostNL. Op verzoek ook mogelijk via DPD of DHL.
Bij bestellingen in één keer van totaal meer dan 35 euro, geen verzendkosten. Ongezien een boek bestellen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Bij voorbaat dank voor uw vertrouwen.
SOMS KOMEN ONZE BERICHTEN IN DE SPAM-BOX TERECHT.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Boekenetalage.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Boekenetalage
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenetalage een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenetalage vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Boekenetalage kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren