Titel
De onherbergzame planeet. Gedachten over een natuurwetenschappelijk wereldbeeld.
Schrijver
DITFURTH, Hoimar von
Taal
Nederlands
Uitgever
Baarn: H. Meulenhoff, z.jr., 1e dr. (oorspr. du. 1974), 107 p., pb.
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Gebundelde essay, In goede staat.
Meer info
'De onherbergzame planeet' is een uniek boek, dat de lezer op indringende wijze confronteert met de plaats die de mens in het heelal inneemt en met de geheimen van de natuur die boeiender en soms onheilspellender worden naarmate we dichter bij de oplossing lijken te komen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Boekenvriend
- Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenvriend een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenvriend vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Boekenvriend kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.