Titel
Tussen ideaal en werkelijkheid. Vrouwen in de Middeleeuwse wereld.
Schrijver
Shahar, Shulamith
Taal
Nederlands
ISBN
9789022830680
Uitgever
Houten, De Haan
Prijs
€ 3,50
Bijzonderheden
1ste druk, Paperback, 315 pag.
Meer info
Aan de hand van voorbeelden uit vele bronnen wordt de positie van vrouwen uit alle klassen van de middeleeuwse maatschappij in West-Europa (Nederland, Belgie, Frankrijk, Engeland, Duitsland, Italie en Spanje) beschreven. Er zijn o.a. hoofdstukken gewijd aan openbare functies en wettelijke rechten van vrouwen, vrouwen in gebed, gehuwde vrouwen, adellijke vrouwen, vrouwen in de stad en vrouwen op het platteland.
Afbeeldingen
ProvHof
Haarlem
BIJ BESTELLING VAN UITVERKOOPBOEKEN VAN 1,00 TOT 3,00 EURO VERZEND IK PAS BIJ EEN BESTELLING VANAF TOTAAL € 5,00. SUPERGROTE BESTELLINGEN LIEVER OPHALEN.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ProvHof
- Na uw bestelling ontvangen u en ProvHof een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ProvHof vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ProvHof kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.