Titel
The Guinness drinking companion
Schrijver
Dunkling, Leslie
Taal
Engels
ISBN
9780851129884
Uitgever
Guinness
Prijs
€ 9,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1992, gebonden met stofomslag, 224pp, keurig exemplaar
Meer info
Arthur Guinness was een revolutionair waar het ging om personeelsbeleid: hij gaf zijn mensen 10-20% boven de standaard, gaf een weduwepensioen en betaalde vrije dagen (dat bestond niet in die tijd). Daarnaast ook gratis gezondheidszorg, onderwijs enz. In 1930 was 1 op de 10 mannen in Dublin direct of indirect afhankelijk van de brouwerij.
In het logo van het bedrijf staat een harp, een nationaal symbool van Ierland. Guinness heeft hiervoor goede afspraken met de Ierse regering moeten maken, aangezien het nationale symbool niet verward mocht worden met de harp van Guinness. De Guinness-harp is daarom gespiegeld ten opzichte van die in het landswapen.
Afbeeldingen
Indien de bestelling NIET door de brievenbus past en je woont MINDER dan 1 kilometer van een DHL access point dan verzenden wij de bestelling naar dit DHL access point.
Mocht je het boek toch direct naar het opgegeven adres gestuurd willen hebben geef dit dan aan bij de opmerkingen.
Nederland brievenbus: €4,99
Nederland pakket: €6,99
België €10,00
Europa 1 €17,50
Europa 2 €22,50
Rest of the world €55,00
Fysiek adres:
Boekhandel Bloks
Papenstraat 6 8011PL Zwolle 06-25298470
Openingstijden: Donderdag t/m zaterdag van 11:00-17:00
Deze boekwinkel is aanwezig op de boekenmarkt in Thorbeckegracht Zwolle op 07-06-2026
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekhandel Bloks
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekhandel Bloks een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekhandel Bloks vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekhandel Bloks kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.