Titel
This very Place the Lotus Paradise, 1978-1984: A photobiography of Bhagwan Shree Rajneesh and his work
Schrijver
Rajneesh, Bhagwan Shree (Osho)
Taal
Engels
ISBN
9780880507059
Uitgever
Rajneesh Foundation International (1984)
Prijs
€ 1 400,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
WILD WILD COUNTRY! Eerste en enige editie: 1 (ongenummerd) van de 1500 bestaande exemparen. Gebonden. Stofomslag iets verkleurd en met plastic plakfolie aan boek gekaft. Verder in prima conditie.
Meer info
Dit prachtige, zeer zeldzame boek legt verslag van het opbouwen van de leefgemeenschap/Ashram in Oregon. Schitterend geillustreerd. Collectors item.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Liefde
- Na uw bestelling ontvangen u en De Liefde een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Liefde vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Liefde kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.