Titel
Tidal Rivers, their hydraulics, improvement, navigation (RARE)
Schrijver
Wheeler, W.H.
Uitgever
London, Longmans, Green & Co., 1893
Prijs
€ 40,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Cloth, 467 pp., 75 figs (some folding-out)
Meer info
hydraulic science; the tides; navigation; dredging; tidal models; river imporvement; very good condition (library stamp, no annotations)
Pallas Books
Leiden
Voor boeken boven Euro 45,00 vragen wij betalen vooraf.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Pallas Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Pallas Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Pallas Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Pallas Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.