Titel

Toen ik in de toekomst leefde

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Uitgeverij de Geus BV, Breda

Prijs

6,00

Bijzonderheden

2001, gebonden, hardcover met stofomslag, als nieuw, slechts éénmaal gelezen, 319 blz.

Meer info
Formaat: 20,5x13,5x3 cm. Dit boek werd bekroond met de Orange Prize 2000.
Na de dood van haar moeder weet Evelyn Sert niet goed wat ze met haar leven moet aanvangen. Ze zou wel kunstenares willen worden. 'Oom' Joe, de geliefde van haar moeder, raadt haar aan naar Palestina te gaan.
Het is 1946 en omdat ze van de Britse overheid geen toestemming krijgt zich in het mandaatgebied te vestigen, reist Evelyn vermomd als toeriste naar het Beloofde Land om er de heilige plaatsen te bezoeken.
In Palestina duikt ze onder in een kibboets, maar het werk en het klimaat blijken te zwaar voor haar en ze reist verder naar Tel Aviv, de witte Bauhausstad aan de Middellandse Zee.
Afbeeldingen
Grant, Linda - Toen ik in de toekomst leefde
De Boekenetalage Dinxperlo

Standaard is de verzending via PostNL. Op verzoek ook mogelijk via DPD of DHL.
Bij bestellingen in één keer van totaal meer dan 35 euro, geen verzendkosten. Ongezien een boek bestellen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Bij voorbaat dank voor uw vertrouwen.
SOMS KOMEN ONZE BERICHTEN IN DE SPAM-BOX TERECHT.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Boekenetalage.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Boekenetalage
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenetalage een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenetalage vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Boekenetalage kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren