Titel
Tales of the Alhambra
Schrijver
Irving, Washington
ISBN
9788471691057
Uitgever
Granada Edciones Miguel Sanchez 2007 Paperback 307pp Good
Prijs
€ 8,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
Original published 1832. Irving was an Ameriacn diplomat arriving in Granada in 1829 and living for a while in the Alhambra.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Elyzeese Velden
- Na uw bestelling ontvangen u en Elyzeese Velden een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Elyzeese Velden vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Elyzeese Velden kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.