boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Het wrede ontwaken van een nieuwe wereld. Ondergang en herrijzenis van het antieke Griekenland

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789035134560

Uitgever

Bert Bakker

Prijs

9,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2010, 350 pp., hardcover met stofomslag. NIEUWSTAAT

Meer info
Nieuwstaat.

De vierde eeuw voor Christus is in de Griekse geschiedenis onderbelicht gebleven. In vergelijking tot de beroemde 'klassieke' periode van Athene in de vijfde eeuw voor Christus wordt deze tijd als een periode van verval gezien. Toch is deze periode - juist door zijn turbulente ontwikkelingen - de moeite waard. Hij eindigt bovendien in de zeer tot de verbeelding sprekende tocht van Alexander de Grote (336-323 voor Christus), die in iets meer dan tien jaar de hele toen bekende wereld veroverde. Stof te over dus voor een boek dat een breed publiek kan aanspreken. Dit boek van de Engelse oudhistoricus Scott is daar slechts matig in geslaagd. De tekst is nodeloos gedetailleerd en uitvoerig, de Nederlandse vertaling houterig en moeizaam. Een gemiste kans. Met een katern afbeeldingen in kleur en zwart-wit, en achterin een literatuuroverzicht, tijdbalk en register.
Afbeeldingen
Scott, Michael - Het wrede ontwaken van een nieuwe wereld. Ondergang en herrijzenis van het antieke Griekenland
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren