Titel

De 1000 belangrijkste vragen van je leven / op weg naar persoonlijk geluk

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789058712660

Uitgever

Thema

Prijs

6,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2006. Paperback. 199 p. 17 x 24 cm. Het boek is nieuw.

Meer info
De basisvraag Waardoor voelen mensen zich goed? is de leidraad van De 1000 belangrijkste vragen van je leven.

Met het stellen van vragen benadert De 1000 belangrijkste vragen van je leven psychologie anders dan veel andere populaire psychologie- en zelfhulpboeken. De vragen gaan over allerlei onderwerpen die ertoe doen in je leven: tijd, relaties en communicatie, stress en ontspanning, waarden en overtuigingen, en omgaan met het verleden. Kies een onderwerp waarmee je - om wat voor reden dan ook - aan de slag wilt en stel jezelf vragen, vragen en nog eens vragen. De kracht van de vragen is dat er een frisse wind door je hoofd gaat waaien. Je bekijkt het probleem of vraagstukken waarmee je zit ineens vanuit een nieuwe en andere perspectieven.

Het boek is nieuw en nooit gelezen.
Afbeeldingen
Thomas, A. - De 1000 belangrijkste vragen van je leven / op weg naar persoonlijk geluk
Donazac Amsterdam

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Donazac.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Donazac
  • Na uw bestelling ontvangen u en Donazac een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Donazac vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Donazac kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren