Titel

Hoe match ik met mijn kind ?

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021618807

Uitgever

Ploegsma

Prijs

5,90(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2007, paperback /prima -als nieuw-staat

Meer info
De relatie tussen ouder en kind is heel gevoelig. Met name in de puberteit kunnen gevoeligheden in de relatie grote effecten hebben op de onderlinge verhoudingen. In dit boek wordt een methode gepresenteerd waarmee ouders zicht krijgen op hun manier van opvoeden en op de effectiviteit hiervan. Door een vragenlijst in te vullen, wordt de opvoedstijl inzichtelijk. Vervolgens wordt aan de hand van diverse voorbeelden geillustreerd hoe een opvoedingsstijl in een concrete situatie naar voren komt. Aan de hand van de voorbeelden en de (deels in het boek in te vullen) opdrachten kan de lezer tot de ontdekking komen dat hij of zij niet 'matched' met het kind. Er wordt door middel van concrete tips een handreiking gedaan om de omgang te verbeteren. Deze zelfonderzoekmethode vergt de nodige interpretatievaardigheden. Toch zullen het eigen gedrag en de consequenties hiervan voor de lezer een stuk inzichtelijker worden. Geschikt voor ouders en opvoeders van pubers.
functie-elders Gramsbergen

Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.

Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !

ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!

Alle boeken van functie-elders

Deze boekwinkel is aanwezig op de boekenmarkt in Diever op 25-05-2026


Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel functie-elders.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met functie-elders
  • Na uw bestelling ontvangen u en functie-elders een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van functie-elders vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • functie-elders kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren