Titel

Heilige boeken; Sacred books - jodendom, christendom en islam; judaism, christianity and islam

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

2014 BAI

Prijs

18,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Hardcover in goede staat, 175 blz. tweetalig met fraaie afbeeldingen kleur

Meer info
De Tenach, de Bijbel en de Koran zijn wereldberoemde 'heilige' boeken met een eeuwenoude geschiedenis. Ook vandaag zijn deze boeken nog steeds essentieel en betekenisvol. Ze staan centraal in de geloofsbeleving van joden, christenen en moslims.
Deze rijk geïllustreerde catalogus vertelt over de vorm, de inhoud, het gebruik en de studie van Tenach, Bijbel en Koran.
De drie heilige boeken, Tenach, Bijbel en Koran, geven elk op hun manier zin aan de relatie tussen God en de mens. De goddelijke openbaringen werden eeuwen geleden in boekvorm gegoten. Deze tentoonstelling illustreert de complexe verbondenheid van de drie boeken en vertelt wat hun betekenis is voor miljarden gelovigen. Drie curatoren (Pierre Delsaerdt, Geert Lernout en Jo Van Steenbergen) selecteerden 45 unieke objecten - 15 uit elke traditie - en lichten de bijzonderheden van elk stuk toe. Het essay van Emilio Platti contextualiseert de gelijkenissen en verschillen tussen deze drie heilige boeken en Herman Van Goethem ontrafelt de herkomst van een Thorarol die in de Erfgoedbibliotheek Hendrik Conscience wordt bewaard. Aanvullend op deze historiserende invalshoek tonen essays van Julien Klener, Johan Bonny en Ahmed Azzouz aan hoe levend en relevant de boektradities ook vandaag nog zijn.
Afbeeldingen
 - Heilige boeken; Sacred books - jodendom, christendom en islam; judaism, christianity and islam
BoekenZoeken Lisse

Hartelijk dank voor uw bestelling. Bezoek ook onze Facebookpagina:
https://www.facebook.com/BoekenZoeken. Een "like" wordt zeker gewaardeerd.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BoekenZoeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BoekenZoeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en BoekenZoeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BoekenZoeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BoekenZoeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren