Titel

De Fabelen van La Fontaine nagevolgd door J.J.L. Ten Kate geïllustreerd met platen en vignetten door Gustave Doré

Schrijver
Uitgever

ICOB Alphen a/d Rijn 1980 [repr. van uitgave gebr. Binger Amsterdam]

Prijs

12,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

geb. omslag [scheurtjes boven aan rug] X-869 pp

Aquilabooks Den Haag

VERZENDING naar huisadres of afhaalpunt via PostNL, DHL of DPD.
WINKEL: VONDELSTRAAT 49; 2513 EP Den Haag; open do - za 10:00 - 17:00 [06-14485707]
!!! N.B. VRIJDAG 24 OKTOBER GESLOTEN !!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Aquilabooks.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Aquilabooks
  • Na uw bestelling ontvangen u en Aquilabooks een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Aquilabooks vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Aquilabooks kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,1 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren